کفپوش مهدکودکتوی فوم

یکی از محصولات پروفروش توی فوم کفپوش مهد کودک با بهترین کیفیت و در رنگ های شاد و متنوع است.
در ساخت این محصول از مواد اولیه بهداشتی استفاده شده تا کودک آسیبی نبیند و همچنین حساسیت پوستی برای او ایجاد نشود.

در تولید این محصول نکات ایمنی و استاندارد های موردنیاز رعایت شده و این کفپوش گواهی بهداشت و گواهی استاندارد دارد.

ضربه گیر فومی

خرید کفپوش مهد کودک

همانطور که می‌دانید دوره کودکی با اضطراب والدین همراه است، والدین شاغلی که کودک خود را در مهد کودک‌ها قرار می‌دهند توقع دارند امنیت کودکشان در آن مهدکودک برقرار باشد و خطری جسم و جان آن‌ها را تهدید نکند.

کودکان در این دوره همواره در حال دویدن و بازی کردن هستند پس باید محیط پیرامون آن‌ها و کف پوش محیط به گونه‌‌ای باشد که اگر زمین خوردند آسیب نبینند و حتی خراشی روی پوست آن‌ها ایجاد نشود.

اگر شما مهد کودک دارید باید دقت لازم را در خرید کفپوش مهد کودک داشته باشید زیرا کودکان روی این کفپوش همیشه در حال فعالیت و تکاپو هستند.

این کفپوش‌های نرم برای مهد کودک‌ها، اتاق‌های بازی و پارک کودکان بسیار کاربرد دارد و از بچه‌ها در برابر ضربات سخت و تکان‌های شدید مراقبت می‌کند.

در واقع داشتن یک محدوده امن و آرام برای بچه‌ها به ویژه ان‌هایی که در رشد خود اختلال دارند بسیار مهم است.

امروزه هر خانواده‌‌ای این امکان را دارد که برای کودک خود یک حریم امن و راحت ایجاد کند. پس یکی از راه‌های ایجاد محیط راحت و مطمئن خرید کفپوش مناسب است.

در خرید کفپوش مهد کودک باید به این فکر کنید آیا کودکان با بازی کردن روی این کفپوش نهایت لذت را می‌برند یا خیر.

درصورتی که کفپوش مهد کودک شما انعطاف پذیر، راحت و دوست داشتنی باشد کاور کردن اتاق بازی کودکان با این کفپوش یک فعالیت سرگرم‌کننده می‌شود. ش

چرا کفپوش مهد کودک تهیه کنیم؟


تا به حال برای شما پیش آمده است که زمانی که اتاق کودکتان را جاروبرقی می‌کشید، صدای برخورد اشیا ریز که در لابلای فرش بوده‌‌اند را بشنوید؟

یا برایتان اتفاق افتاده است وقتی در اتاق کودک خود راه می‌روید و ناخودگاه اسباب بازی‌های ریز ان‌ها را لگد می‌کنید، چقدر برای او ناراحت کننده است؟

برای پیشگیری از این مسائل، توصیه ما خرید کفپوش مهد کودک باکیفیت است! کفپوش‌هایی که با تکنولوژی EVA  تولید می‌شوند گزینه خوبی برای بچه‌ها در سنین مختلف محسوب می‌شوند.

زمانی که محیط موردنظر برای کودکان را کفپوش مهد کودک باکیفیتی پوشش دهید، می‌بینید که محیط شما علاوه بر اینکه امنیت کودک را فراهم می‌کند، شکل و ظاهری تازه و جالبی نیز به خود می‌گیرد.

برای پیشگیری از این مسائل، توصیه ما خرید کفپوش مهد کودک باکیفیت است! کفپوش‌هایی که با تکنولوژی EVA  تولید می‌شوند گزینه خوبی برای بچه‌ها در سنین مختلف محسوب می‌شوند.

زمانی که محیط موردنظر برای کودکان را کفپوش مهد کودک باکیفیتی پوشش دهید، می‌بینید که محیط شما علاوه بر اینکه امنیت کودک را فراهم می‌کند، شکل و ظاهری تازه و جالبی نیز به خود می‌گیرد.

کفپوش مهد کودک

درکل قرار دادن کفپوش ‌ها در مهد کودک، انتخابی هوشمندانه محسوب می شود.

این کفپوش ها باوجود راحتی از لحاظ هزینه نیز بسیار راحت هستند و نگهداری و شستشو آن‌ ها نیز کار پیچیده ای نیست و از همه مهم تر با این کفپوش ها نگران آسیب دیدن دست و پای کودکتان از زمین خوردن یا برخورد اسباب بازی با آن‌ ها نیستید! فراموش نکنید که اتاق ‌های بازی راحت، آرام و جذاب علاوه بر اینکه به کودکان شما کمک می‌کند، آن ‌ها را نیز فعال نگه می ‌دارد.

این را هم که حتما می دانید براساس تحقیقات بچه های بین دو تا پنج ساله باید مهارت‌ های حرکتی همچون تکان دادن، پرتاب کردن و گرفتن را هر روز تمرین کنند.

به‌همین خاطر استفاده از کفپوش های مناسب، بچه های دلبند شما را برای رسیدن به این امر کمک می کند.

بنابراین تصمیم با شماست.

چه نوع کفپوشی بخریم؟

کفپوش های فومی ژیمناستیک برای مهد کودک ها و اتاق بازی بسیار گزینه خوبی به شمار می آیند.

این کفپوش ‌ها این امکان را فراهم می کنند تا کودکان شما هرچقد که دوست دارند بازی و شیطنت داشته باشند و کاملا انرژی خود را تخلیه کنند و از تکاپو بر روی آن ‌ها نهایت رضایت را داشته باشند.

دقت کنید که فوم کفپوش راحت، نرم و باکیفیت باشد و جنس خوبی داشته باشد.

کفپوش هایی که در توی فوم عرضه می شود از جنس خوبی برخوردارند و بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشند.

یکبار اطمینان و امتحان کنید تا مشتری همیشگی ما شوید.

روی این کفپوش ها اگر ناگهان کودک دلبند شما زمین بخورد به خوبی از او محافظت خواهد کرد.

در واقع ما برای شما کفپوش هایی آماده کرده ایم که با وجود آسایش، کاربری آسان را نیز به همراه دارد و شما می توانید آن ها را هر وقتی که تمایل داشتید به هم وصل و از هم تفکیک کنید.

نکات مهم در خرید کفپوش مهد کودک

برای خرید کفپوش باید ببینید این کفپوش را برای چه محیطی و برای چه رده سنی از بچه ها می خواهید.

در صورتی که برای اتاقی از مهد کودک که مخصوص اتاق کودکان خردسال است می خواهید کفپوش تهیه کنید می توانید کفپوش های ایی وی ای طرح دار مثل طرح گل، قلب یا حروف الفبا را انتخاب نمایید.

یا اگر برای محیطی می خواهید که بازی های ویدیویی چند بعدی در آن انجام شود، می توانید کفپوش های EVA در رنگ های پر انرژی و شاد تهیه کنید.

در مجموع با توجه به احساسی که می‌خواهید رقم بزنید، شما می‌توانید یک کفپوش در رنگ های متنوع، شیک و دلنشین، یا جذاب و گیرا خریداری کنید!

البته درصورتی که طرفدار کفپوش های رنگی نیستید، می‌توانید برای خرید کفپوش‌های ساده اقدام نمایید.

هرچند توصیه ما برای کودکان خرید کفپوش های رنگی می باشد زیرا ظاهری بسیار شیک و بانشاطی را در محیط فراهم می کند و باعث دوچندان شدن انرژی و روحیه کودک شما خواهد شد.

در هنگام خرید کفپوش مهد کودک، هر کفپوشی که تبلیغ آن را می بینید را خریداری نکنید، اول باید اطمینان حاصل کنید که کفپوش موردنظر استاندارد ها و گواهینامه های معتبر را داشته باشد.

در خرید کفپوش مهد کودک روی کمک و مشاوره ما نیز می توانید حساب کنید تا در نهایت تجربه خرید یک کفپوش خوب را داشته باشید.

هزینه کفپوش مهد کودک

می دانیم که خیلی سخت است که برای اتاق بچه ای که روبه رشد است هزینه‌های بسیار را متحمل شوید.

اما مزایای این کفپوش ها این است که این کف پوش ها همراه با کودک شما توسط اتصال کفپوش ها به یکدیگر گسترش پذیر و بزرگ شدنی هستند!

از طرفی با اتصال این کفپوش ‌ها، این امکان برای شما فراهم می شود که از آن ‌ها در زمینه های گوناگونی مثل ژیمناستیک، حرکت های رزمی و یوگا استفاده نمایید.

پس بدانید که هزینه ای که برای کفپوش اتاق کودک خود پرداخت می کنید به هدر نمی رود و کاملا ارزشش را دارد.

خرید کفپوش مهد کودک از توی فوم

یکی از محصولات پروفروش توی فوم کفپوش مهد کودک با بهترین کیفیت و در رنگ های شاد و متنوع است.

در ساخت این محصول از مواد اولیه بهداشتی استفاده شده تا کودک آسیبی نبیند و همچنین حساسیت پوستی برای او ایجاد نشود.

در تولید این محصول نکات ایمنی و استاندارد های موردنیاز رعایت شده و این کفپوش گواهی بهداشت و گواهی استاندارد دارد.

کفپوش مهد کودک

ویژگی های کفپوش مهد کودک توی فوم :

 

  • بسیار نرم و منعطف (خاصیت ارتجاعی) که از آسیب های احتمالی کودک پیشگیری می کند.
  • ضد آب بودن که امکان شست و شوی این کفپوش ها را فراهم می کند. اگر این کفپوش را با مایع و آب نیز بشویید به درون کفپوش نفوذ نمی کند و به آسانی خشک می شود. درضمن رنگ آن ها نیز با شستشو تغییر نمی کند.
  • هر دوطرف کفپوش های ما آج دار است و مانع سر خوردن می شود که امکان استفاده از هر دو سمت را فراهم می کند.
  • کفپوش مهد کودک دارای ویژگی پازلی است و وزن کمی دارند و به آسانی به هم متصل می شوند و در هم قفل می شوند و از طرفی دیگر به راحتی از هم جدا می شوند.

    این خصوصیت موجب می شود تا اگر قطعه ای خراب شد بتوان یک جایگزین برای آن تهیه کرد.

  • کفپوش های توی فوم طبق استاندارد های بین المللی تولید می شوند و به صورت خرده و عمده در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

حرف آخر

همه والدین ها از شیطنت کودک خود مطلع هستند و صاحبان مهد کودک می دانند جمعی از کودکان دور همه جمع شوند دویدن و بازی کردن یکی از کار های اصلی آن هاست.

بنابراین احتمال صدمه دیدن بچه ها در اثر دویدن، زمین خوردن یا برخورد با اسباب بازی ها وجود دارد.

 قطعا کوچکترین آسیب کودک باعث آزرده خاطر شدن شما نیز می شود.

از این رو اگر تمایل دارید فرزند دلبندتان به هنگام زمین خوردن آسیبی نبیند و اشکی از چشم هایش جاری نشود، از کفپوش‌های مناسب برای این اتاق کودک و مهد کودک استفاده کنید.